TRÄSKULPTUR, Kenya, Afrika, 1990/2000-tal, signerad.

124530. TRÄSKULPTUR, Kenya, Afrika, 1990/2000-tal, signerad.

Kvinnofigur med flertal figurer. Handskuren i ett stycke, höjd 34 cm. Signerad D. Libengi.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 861