TRÄSKULPTUR, Kenya, Afrika, 1990/2000-tal.

124524. TRÄSKULPTUR, Kenya, Afrika, 1990/2000-tal.

Kvinnofigur uppburen av kvinnor. Handskuren i ett stycke, höjd 48 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 466