TRÄSKULPTUR, Kenya, Afrika, 1990/2000-tal.

124517. TRÄSKULPTUR, Kenya, Afrika, 1990/2000-tal.

Kvinnofigur, uppburen av två våningar kvinnor. Handskuren i ett stycke, höjd 55 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 270