MATTA, 1900-tal.

MATTA, 1900-tal.
1243993. MATTA, 1900-tal.

Detta föremål säljes till förmån för Cancerfonden
enligt Inga-Lisa Jönssons önskan, Färjestaden.
Övervägande röd

ca. 404 x 80 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1243993. MATTA, 1900-tal.

Övervägande röd

ca. 404 x 80 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 296