DIVERSE SERVISDELAR, porslin, "Berså" Gustavsberg, "Mantilj" Gefle samt "Arom" Rörstrand.

12438. DIVERSE SERVISDELAR, porslin, "Berså" Gustavsberg, "Mantilj" Gefle samt "Arom" Rörstrand.

5 tallrikar Berså, Diameter 21,5 cm.
6 tekoppar, 4 fat Mantilj.
Syltkruka Arom, Höjd 14,5 cm.

Slitage, 2 tallrikar med nagg. Syltkruka med glasyr skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 tekoppar, 4 fat Mantilj.
Syltkruka Arom, Höjd 14,5 cm.

Antal besök: 2 651