FÅTÖLJ samt FOTPALLAR, 2 st, nyrokoko samt rokokostil, 1800/1900-tal.

124373. FÅTÖLJ samt FOTPALLAR, 2 st, nyrokoko samt rokokostil, 1800/1900-tal.

Valnöt. Skuren dekor.

Slitage. Renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt. Skuren dekor.

Slitage. Renoverad.

Antal besök: 1 317