FÅTÖLJ, 1970-tal.

FÅTÖLJ, 1970-tal.
124364. FÅTÖLJ, 1970-tal.

Westnofa jacarandafärg/svart läder.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
124364. FÅTÖLJ, 1970-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 341