BESTICKSCHATULL med BESTICK ca 113 delar, 1900-talets första h'älft.

124362. BESTICKSCHATULL med BESTICK ca 113 delar, 1900-talets första h'älft.

Ekschatull med inredning av bestick. Längd 48 cm, bredd 32 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 996