FIGURINER, 5 st, troligen England.

12436. FIGURINER, 5 st, troligen England.

5 st varav 1 Man med hjortdjur proveniens Riche Festvåningar enligt etikett.
Höjd 25,5 - 42,5 cm.

Slitage. Krackelyrer. Avslag/Skador. Sprickor. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 - 42,5 cm.

Antal besök: 780