DOSA, silver, Edward Smith, Birmingham, England, 1848.

124271. DOSA, silver, Edward Smith, Birmingham, England, 1848.

stämplad i lock och botten.
Längd 7,5 cm.

Ägarmonogram, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

stämplad i lock och botten.
Längd 7,5 cm.

Ägarmonogram, repor.

Antal besök: 749