JOSEF FRANK (1885-1967). Bord, Firma Svenskt Tenn, Modell 961.

124257. JOSEF FRANK (1885-1967). Bord, Firma Svenskt Tenn, Modell 961.

Ovalt med kantsarg på ena sidan, brännmärkt.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 3 144