KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal.

KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal.
124252. KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal.

Med mässingsknopp.
Höjd 22 cm.

skador/lagningar/bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med mässingsknopp.
Höjd 22 cm.

skador/lagningar/bucklor.

Antal besök: 976