SIGGE JERNMARK. Olja på duk, 2 st, signerad 1926.

124169. SIGGE JERNMARK. Olja på duk, 2 st, signerad 1926.

" Bröder viljen ni gå med oss", 154 x 204 cm, "Stora, långa supar ta vi", 153 x 133 cm.

1 st med hål och fläckar, 1 st med fläckar.

Sigge Jernmark (1887–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sigge Jernmark (1887–1982)

Antal besök: 2 232