MODELLBILAR olika tillverkare. Cirka 80 stycken. Bland annat SAAB 900 i kartong.

124161. MODELLBILAR olika tillverkare. Cirka 80 stycken. Bland annat SAAB 900 i kartong.

Längd 5 - 25 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 5 - 25 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 903