Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
GUNNAR SÖDERSTRÖM. "Maskbärare". Färglitografi. Signerad Gunnar och numrerad 23/25.
124120. GUNNAR SÖDERSTRÖM. "Maskbärare". Färglitografi. Signerad Gunnar och numrerad 23/25.
Bladets mått 100 x 70 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladets mått 100 x 70 cm.
Oramad.
Gomér & Andersson Linköping
3 588