SILVERFÖREMÅL, 1900-tal.

SILVERFÖREMÅL, 1900-tal.
1240998. SILVERFÖREMÅL, 1900-tal.

Vikt 196 gram.

Slitage fat med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 196 gram.

Slitage fat med gravyr.

Antal besök: 193