KARTA, handkolorerad etsning, "Les Royaumes de Suede et de Norwege", Robert de Vaugondy, 1756.

124095. KARTA, handkolorerad etsning, "Les Royaumes de Suede et de Norwege", Robert de Vaugondy, 1756.

Plåtstorlek 50 x 59 cm.

Mindre skador i kanter, fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtstorlek 50 x 59 cm.

Antal besök: 1 060