ENRICO BAJ. General med medaljer. Grafiskt blad/blandteknik. Signerad Baj och numrerad 4395/10000.

124058. ENRICO BAJ. General med medaljer. Grafiskt blad/blandteknik. Signerad Baj och numrerad 4395/10000.

Från konstmapp Die Galerie Offenbach am Main.
Bildyta ca 25 X 15 cm.

Enrico Baj (1924–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 25 X 15 cm.

Enrico Baj (1924–2003)

Antal besök: 1 218