TAVLOR, 5 st, olika tekniker, bla Mannens och Qvinnans åldrar.

123959. TAVLOR, 5 st, olika tekniker, bla Mannens och Qvinnans åldrar.

Tryck med Kristusmotiv. Olja på duk, stilleben, signerad Pino. Syrenbukett, relief i keramik, signerad G. Isaksson 1952. Tryck Mannens åldrar och Qvinnans åldrar, 30,5x41 cm.

Slitage, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 507