TAVLOR, 5 st, olika tekniker, bla Mannens och Qvinnans åldrar.
123959. TAVLOR, 5 st, olika tekniker, bla Mannens och Qvinnans åldrar.
Tryck med Kristusmotiv. Olja på duk, stilleben, signerad Pino. Syrenbukett, relief i keramik, signerad G. Isaksson 1952. Tryck Mannens åldrar och Qvinnans åldrar, 30,5x41 cm.