EUGEN PERSSON. Standbild. Olja på pannå. Signerad.

123941. EUGEN PERSSON. Standbild. Olja på pannå. Signerad.

50x61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x61 cm.

Antal besök: 4 177