MONOGRAMSIGNERAD J.J. segelbåt i storm, olja på duk, 1800-tal.

123940. MONOGRAMSIGNERAD J.J. segelbåt i storm, olja på duk, 1800-tal.

55 x 78 cm.

lagningar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 78 cm.

lagningar och skador.

Antal besök: 1 062