ROJ FRIBERG. Litografier, 2 st, signerade och numrerade.

123916. ROJ FRIBERG. Litografier, 2 st, signerade och numrerade.

Träd och bergsgrotta, 45 x 55 cm.

ej examinerade ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerade ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besök: 1 621