BOKHYLLA med skrivskiva, teak, 1950/60-tal.

123881. BOKHYLLA med skrivskiva, teak, 1950/60-tal.

höjd 160, bredd 115,5, djup 40 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 045