TALLRIKAR, ett par, keramik, kinesisk stil, 1800-tal.

123853. TALLRIKAR, ett par, keramik, kinesisk stil, 1800-tal.

Diameter 24 cm.

Slitage, repor, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24 cm.

Slitage, repor, krackelyr.

Antal besök: 552