TAVLOR, 2 st, olja på duk, signerade N.Sewerin och Gunheim.

123839. TAVLOR, 2 st, olja på duk, signerade N.Sewerin och Gunheim.

Nils Sewerin, 33x73 cm.
Gunheim Torstensen (1909-1977), 32x40 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nils Sewerin, 33x73 cm.

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 656