WALDEMAR BERNHARD. träsnitt, 5 st, Stockholmsmotiv, signerade samt numrerade.

123794. WALDEMAR BERNHARD. träsnitt, 5 st, Stockholmsmotiv, signerade samt numrerade.

Gustav Adolfs Torg, numr 20/200.
Oscarskyrkan numr 26/200.
Gård, Historiska Museet, numr 103/200.
Kungliga Myntet, numr 31/200.
Ersta, numr 31/200.

Bildyta: höjd ca 16,5 - 22,5 cm, bredd 14,5 - 22 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oscarskyrkan numr 26/200.
Kungliga Myntet, numr 31/200.
Ersta, numr 31/200.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 5 528