MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok 1320, 3 vagnar, 3 trafos, räls, växlar med mera. Delvis originalkartong.

123774. MODELLTÅG FLEISCHMANN ånglok 1320, 3 vagnar, 3 trafos, räls, växlar med mera. Delvis originalkartong.

H0 likström. KIBRI övergång, träd.

Slitage och skador. Loket fungerar. En sida slidstyrning lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 058