BORD, 1800-tal.

BORD, 1800-tal.
123740. BORD, 1800-tal.

Bord, 1800-tal
Bredd 78 cm, djup 52 cm, höjd 77 cm.

Bruks, åldersslitage,fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
123740. BORD, 1800-tal.

Bord, 1800-tal

Bruks, åldersslitage,fläckar.

Antal besök: 1 000