BRIDGEBORD, 1900-talets andra hälft.

123737. BRIDGEBORD, 1900-talets andra hälft.

Ihopfällbart med filtklädd skiva, 81x81 cm, höjd 71 cm.

Fläckar, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar, mindre skador.

Antal besök: 1 121