LAMPOR, 3 st, bl.a "Mars", Atelje Lyktan.

123733. LAMPOR, 3 st, bl.a "Mars", Atelje Lyktan.

2 st bordslampor, metall,1900-tal. Höjd 33 cm samt 34 cm.
1 st vägglampa "Mars", Ateljé lyktan. Höjd 32 cm.

Brukslitage, repor.
Ej funktionstetade. El ej tillförlitlig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage, repor.

Antal besök: 1 698