ANDREI EGOROV (rysk). Vinterlandskap med kvinna på väg. Olja på pannå. Osignerad.

123731. ANDREI EGOROV (rysk). Vinterlandskap med kvinna på väg. Olja på pannå. Osignerad.

28x38 cm.

Krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

28x38 cm.

Krakelyrer.

Antal besök: 1 694