BREVPRESS, bergkristall, Kina, 1800/1900-tal.

123715. BREVPRESS, bergkristall, Kina, 1800/1900-tal.

Skuren dekor av karpar. Längd 8 cm.

Slitage samt mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre skada.

Antal besök: 1 089