BORDSLAMPFÖTTER 2 st, i form av tapetrullar, 1900-talets första hälft.

12370. BORDSLAMPFÖTTER 2 st, i form av tapetrullar, 1900-talets första hälft.

Enligt uppgift kommer en rulle från Kalmar tapetsfabrik, en rulle daterad 1922, total höjd ca 61 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 742