STÄD + UGNSLUCKOR Jugend + VINDSFÖNSTER.

123683. STÄD + UGNSLUCKOR Jugend + VINDSFÖNSTER.

Städ, höjd 23 cm, längd 48 cm. Ugnsluckor No 2, yttermått ram, 38x31 cm. Vindsfönster yttermått 61x42 cm, fönsterbågen 48x29 cm.

Rost, slitage, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rost, slitage, bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 117