RESEGRAMMOFON, "Rival", E.Paillard, 1920/30-tal.

123679. RESEGRAMMOFON, "Rival", E.Paillard, 1920/30-tal.

Höjd 16,5 cm. Bredd 20,5 cm. Längd 17 cm.

Bruksslitage, handtag defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, handtag defekt.

Antal besök: 1 927