MODELLTÅG FLEISCHMANN TÅGSATS med ånglok 1360 med 4 vagnar i originalkartong.

123634. MODELLTÅG FLEISCHMANN TÅGSATS med ånglok 1360 med 4 vagnar i originalkartong.

H0 likström. Made in U.S. zone.

Kartong skadad. Lok med skador och slitage. Vagnar i bra skick.Loket fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 113