TOALETTBORD med PALL, 1900-tal.

123624. TOALETTBORD med PALL, 1900-tal.

Toalettbord etikettmärkt Fröseke, längd 84 bredd 41 höjd inkl spegel ca 120 cm.
Pall med lila klädsel.

Slitage, fläckar, repor. Toalettbord något ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall med lila klädsel.

Antal besök: 3 789