SKÅP, ek, 1900-tal.

SKÅP, ek, 1900-tal.
12355. SKÅP, ek, 1900-tal.

12 st lådor, längd 100, bredd 40, höjd 181,5.

Slitage och skador. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
12355. SKÅP, ek, 1900-tal.

Antal besök: 818