SILVERFÖREMÅL, 1900-tal. Vikt ca 480 gram.

123532. SILVERFÖREMÅL, 1900-tal. Vikt ca 480 gram.

Skål, skedar, tårtspade med mera.

Slitage, gravyr, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, gravyr, skador.

Antal besök: 760