KAFFE- och TÈSERVIS, 16 delar, porslin, Temopolskij, Ukraina, 1950/60-tal.

12349. KAFFE- och TÈSERVIS, 16 delar, porslin, Temopolskij, Ukraina, 1950/60-tal.

Röd med vita prickar. Bestående av Tékanna, Kaffekanna, Sockerskål, Skålfat med lock. 12 koppar med fat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 550