MATSALSMÖBEL,7 delar, gustavianskstil, 1900-talets första hälft.

123457. MATSALSMÖBEL,7 delar, gustavianskstil, 1900-talets första hälft.

6 st Stolar
1 st Runt matsalsbord, 4 st iläggsskivor med nedfallande mittben.
Diameter 115 cm, tot längd 319 cm.

Bruksslitage, skador, ostadigt, stötmärke, fläckar.
Slitet tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st Stolar

Slitet tyg.

Antal besök: 992