KARL XII BIBEL, Merckell 1711, i samtida skinnband.

12343. KARL XII BIBEL, Merckell 1711, i samtida skinnband.

Enbart nya testamentet, fyra kopparstick.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 765