RÅNJÄRN 5 st, KORGAR, 2 st, SAXAR mm, allmoge, 18/1900-tal.

12342. RÅNJÄRN 5 st, KORGAR, 2 st, SAXAR mm, allmoge, 18/1900-tal.

Korgarnas diameter 30 resp 45 cm.

Sliatge och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sliatge och skador.

Antal besök: 1 017