SOFFA, Chesterfield.

123367. SOFFA, Chesterfield.

Brunt läder, 3 sits. Kulfötter. Inköpt i England och importerad i slutet av 1960-talet. Längd 200 cm.

Slitage, torrsprickor, 2 knappar saknas. Dynor med hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
123367. SOFFA, Chesterfield.

Antal besök: 2 018