KÄPPSVÄRD, orientaliskt.

KÄPPSVÄRD, orientaliskt.
123366. KÄPPSVÄRD, orientaliskt.

Längd 88 cm. Klingans längd ca 61 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 365