HANDSIGNALLYKTA, Fotogen, F.W.Ö, Karlskrona Lampfabrik, 1900-talets första hälft.

123315. HANDSIGNALLYKTA, Fotogen, F.W.Ö, Karlskrona Lampfabrik, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 30 cm.
Svart med mässingsplåt.

Sedvanligt bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 30 cm.
Svart med mässingsplåt.

Antal besök: 1 825