PARAPLYSTÄLL/ASKKOPP, möjligen Kartell, design Gino Colombini, Italien.

123284. PARAPLYSTÄLL/ASKKOPP, möjligen Kartell, design Gino Colombini, Italien.

Höjd 61 cm. Diameter 26 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 61 cm. Diameter 26 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 087