BIRGITTA LILJEBLADH. Färglitografi, signerad och numrerad 64/100.

123258. BIRGITTA LILJEBLADH. Färglitografi, signerad och numrerad 64/100.

Blommor, 52 x 45 cm.

ej examinerad ur ram.

Birgitta Liljebladh (Född 1924)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blommor, 52 x 45 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 666