LENA LINDERHOLM. Blå stol. Färglitografi. Signerad och numrerad 210/225.

123226. LENA LINDERHOLM. Blå stol. Färglitografi. Signerad och numrerad 210/225.

Bildyta 72 x 54 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 72 x 54 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Antal besök: 1 876