VÄGGUR + BORDSUR.

123146. VÄGGUR + BORDSUR.

Väggur i träskåp Westerstrand, höjd 57 cm.
Bordsur i metall, höjd 18 cm.

Bruksskick.
Bordsur slitage, saknas ena sidostycket.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
123146. VÄGGUR + BORDSUR.

Bordsur i metall, höjd 18 cm.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 875